Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

Jak pozbyć się sierści zwierząt z dywanu?

Posiadanie w domu kudłatego czworonoga to niewątpliwie ogromna przyjemność i radość. Zwierzęta poprawiają humor, pomagają się zrelaksować i są po prostu częścią rodziny. Niestety poza przyjemnościami, jakie niesie za sobą ich towarzystwo to wymagają one także specjalnej uwagi i pielęgnacji. Dużym problemem dla każdego właściciela zwierzęcia może być usuwanie wszechobecnej sierści, która lubi pojawiać się zwłaszcza na dywanach lub ulubionych meblach, sofach, fotelach i krzesłach. Jak więc skutecznie zadbać o czystość i porządek oraz pozbyć się sierści swojego pupila z różnych miejsc w całym mieszkaniu?

Jak pozbyć się sierści z dywanów?

Samodzielne usuwanie sierści zwierząt z dywanu czy ulubionej wersalki może być monotonne i trwać niesamowicie długo. Pranie kanapy nie należy przecież do przyjemności, a jak wiadomo zwierzęta niezwykle często wybierają właśnie ten mebel, jako miejsce do wypoczynku. Niestety efekt samodzielnego sprzątania bywa bardzo często niewystarczający i wymaga poprawek oraz zajmuje mnóstwo czasu. Możesz oczywiście wyeliminować problem, decydując się na posiadanie pupila, który zwyczajnie nie ma sierści lub całkowicie zrezygnować z tego, aby przebywał on w pomieszczeniu, gdzie znajduje się Twój ulubiony dywan. Sierść zwierzęcia z dywanu możesz usuwać za pomocą mokrej ręki lub specjalnej szczotki do czyszczenia, jednak są to metody również dość czasochłonne i nie dające gwarancji na pozbycie się wszystkich nieczystości. Dobrym rozwiązaniem może także okazać się robot sprzątający, który działa i odkurza sam, nawet wtedy, kiedy nie ma Cię aktualnie w domu. Mimo wszystko jest to tylko maszyna, która nie da pewności, że po powrocie nie znajdziesz na dywanie sierści psa lub kota.

pranie dywanów i tapicerki TAD Olsztyn

 

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie dywanów?

Jeżeli tradycyjne metody usuwania śladów po zwierzęciu nie są jednak dla Ciebie wystarczające, to warto zdecydować się na profesjonalne pranie tapicerki i czyszczenie wykładziny. To doskonałe rozwiązanie, gdyż pozwala zadbać o każdą powierzchnię, a Ty oszczędzasz czas. Wybierając pomoc fachowców możesz mieć pewność, że sierść Twojego czworonoga zniknie z ulubionej kanapy czy dywanu. Doświadczeni specjaliści pomogą także zadbać o to, aby Twoje meble wyglądały jak nowe, nie uległy uszkodzeniu i zapewniły Ci komfort na lata.

Jaką pralnię w Olsztynie wybrać?

Pralnia TAD Olsztyn to doskonałe miejsce, gdzie specjaliści zadbają o czyszczone powierzchnie i pomogą Ci uporać się ze wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Zajmują się oni profesjonalnym praniem dywanów oraz tapicerek na terenie Olsztyna i okolic. Nie musisz także martwić się o to, w jaki sposób dostarczysz dywan lub sofę do siedziby pralni. TAD oferuje transport, a pracownicy chętnie odbiorą dywan prosto z Twojego domu, dzięki temu dodatkowo oszczędzisz czas, a kiedy prace zostaną zakończone, odzyskasz kanapę, dywan lub fotel w idealnym stanie.

czyszczenie dywanów i wykładzin TAD Olsztyn

 

Jakie usługi oferuje pralnia TAD w Olsztynie?

Specjaliści z pralni TAD pomogą usunąć zabrudzenia z następujących powierzchni:

  • Dywany i wykładziny. Samodzielne czyszczenie dużego dywanu lub wykładziny może być niezwykle trudnym zadaniem. Niestety są to powierzchnie, które na zabrudzenia są szczególnie narażone. Warto więc powierzyć ich pielęgnację specjalistom. W pralni TAD Olsztyn doskonale wiedzą jakich środków czystości użyć nie tylko po to, aby skutecznie pozbyć się plam i bakterii, ale także aby nie uszkodzić materiału i pozwolić Ci cieszyć się idealnym wyglądem ulubionej wykładziny.
  • Tapicerka samochodowa. Samochód to miejsce, gdzie także spędzamy sporo czasu. I także w samochodzie często wozimy swoje zwierzaki, tak więc i tak z pewnością znajdzie się ich sierść. Jeżeli pozwolisz, aby o wnętrze Twojego samochodu zadbali fachowcy, to z pewnością zauważysz różnicę, a auto będzie w środku wyglądało jak nowe.
  • Tapicerka meblowa. Odpoczynek na ulubionym fotelu z pewnością należy do przyjemności, jednak kiedy pojawiają się na nim plamy i nieczystości, to niezwykle ciężko je samemu usunąć. Pies lub kot także lubi wypoczywać na sofie i zostawia swoją sierść wszędzie tam, gdzie tylko się pojawia? Warto więc zadbać o meble i poddać je raz na jakiś czas gruntownego czyszczeniu w specjalistycznej pralni. Nowoczesne metody czyszczenia sprawią, że nawet niezwykle trudna do usunięcia plama zniknie, a Ty zapewnisz sobie komfortowy odpoczynek, nawet jeżeli kudłaty towarzysz zdecyduje się położyć obok Ciebie.

Pranie tapicerki i czyszczenie dywanów to niezwykle trudne zadanie, kiedy decydujesz się robić to samodzielnie. Jest to jednak coś, czego nie da się uniknąć, gdyż tego typu powierzchnie są szczególnie narażone na różne zabrudzenia. Twój pies czy kot korzystają z domowych mebli i ciężko uniknąć ich sierści wszędzie tam, gdzie codziennie odpoczywasz. Raz na jakiś czas warto zdecydować się na gruntowne sprzątanie i oddać swoje meble do profesjonalnej pralni. W takim miejscu specjaliści dopilnują tego, aby na Twoim dywanie nie pozostała sierść, ani żadne inne zabrudzenia czy plamy. Profesjonalnie wyczyszczone dywany i tapicerki meblowe będą prezentowały się doskonale i zagwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Firma usługowa TAD zaprasza do kontaktu.