Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

Jak prać tapicerkę samochodową

czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej w Olsztynie - Pralnia Tad

Dlaczego musisz prać tapicerkę w samochodzie?

Mimo tego, że stan powietrza w kabinie jest „monitorowany” przez specjalne systemy w przypadku nowoczesnych samochodów lub zwykle filtry kabinowe w przypadku reszty, w kabinie nadal mogą być nieprzyjemne zapachy. Ich źródłem często jest tapicerka wnętrza, kierownicy i fotelików. Niezależne badania pokazują, że na jednym centymetrze kwadratowym różnych elementów wnętrza może zmieścić się do 3500 drobnoustrojów. Większość z nich nie może poważnie skrzywdzić człowieka, ale są też groźne: Legionella, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonia i inne.

Nawet najbardziej uporządkowany kierowca czasami zabiera niechlujnych pasażerów. Najpiękniejsze i nowe wnętrze auta jest bezsilne wobec jesiennego błota. Codziennie podróżujemy i wsiadamy do samochodu w ulicznych ubraniach i butach. Im lżejsza tapicerka siedziska, tym szybciej się brudzi. Jeśli rodzina ma małe dzieci, potrzeba regularnego czyszczenia wnętrza samochodu wzrasta wielokrotnie.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Olsztynie - Pralnia TAD

Profesjonalne pranie tapicerek samochodowych

Eksperci z branży motoryzacyjnej zalecają powierzenie transportu profesjonalnym usługom zajmującym się praniem tapicerek samochodowych, które szybko i sprawnie go uporządkują.

Prawdziwie doświadczeni fachowcy mają do dyspozycji specjalistyczny sprzęt oraz wysoce skuteczne środki czyszczące do usuwania zabrudzeń z siedzeń, tapicerki, deski rozdzielczej, wszelkich szwów i połączeń.

Profesjonalne czyszczenie wnętrza zajmie minimum 2 godziny, a maksymalnie 4 godziny. Jeśli samodzielnie przetworzysz wszystkie trudno dostępne miejsca, może to zająć około 6-8 godzin.

Pranie tapicerek samochodowych przez specjalistów z firmy TAD zapewni Państwu zarówno wspaniały nastrój, jak i zdrowy mikroklimat we wnętrzu Państwa aucie. Nawet jeśli wydaje ci się, że stan higieniczny wewnątrz karoserii jest całkiem znośny, nie bądź zbyt leniwy, aby zadzwonić do naszych mistrzów, a zobaczysz różnicę. Nasze ceny za tę usługę są dość adekwatne i uzasadnione ekonomicznie.

Zalety czyszczenia na sucho u nas:
– Głębokie czyszczenie;
– Całkowite bezpieczeństwo, zarówno w kabinie, jak i dla pasażerów;
– Wysokiej jakości chemikalia samochodowe;
– Ochrona przed wypaleniem;
– Efekt antystatyczny;
– Pozbycie się skrzypienia i szelestów;
– Miękkość i elastyczność części skórzanych;
– Przywrócenie koloru tapicerki samochodowej.

Kurz i brud gromadzą się w trudno dostępnych miejscach, wżerają się w wykładzinę przedziału pasażerskiego, przedostają się na Twoje ubranie i mają szkodliwy wpływ na zdrowie Ciebie i Twoich pasażerów. Rutynowe czyszczenie wnętrza nigdy tego nie zrobi.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści gwarantują wysoką jakość wyników i całkowite bezpieczeństwo, zarówno w kabinie, jak i dla pasażerów.

czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej w Olsztynie - Pralnia Tad

Pranie tapicerek samochodowych – kiedy nadszedł czas, aby powierzyć samochód profesjonalistą w Olsztynie?

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że czystość pomieszczenia wpływa na samopoczucie i zdrowie ludzi, dlatego konieczne jest regularne czyszczenie na sucho wnętrza samochodu. Jednak zwykłe sprzątanie, które jest w mocy każdego kierowcy, czasami nie wystarcza i konieczne jest profesjonalne czyszczenie salonu na sucho. Kiedy naprawdę warto oddać samochód w ręce profesjonalistów?

1. Przygotowanie do sprzedaży. Plamy na podłodze, ślady kawy na siedzeniach, kurz i piasek – brudne wnętrze raczej nie będzie dobrą reklamą Twojego samochodu. Natomiast wysokiej jakości pranie chemiczne wnętrza samochodu w Moskwie pomoże sprzedać go szybciej i drożej. Często ta usługa jest wliczona w cenę przed sprzedażowego przygotowania auta. Jednocześnie czyszczenie skórzanego wnętrza jest konieczną procedurą przy przygotowywaniu auta do sprzedaży, gdyż takie wnętrze auta wymaga większej pielęgnacji i konserwacji.

2.Ciężkie zanieczyszczenia. Uporczywe plamy po kawie, keczupie, majonezie są częstym zjawiskiem w samochodach wielu właścicieli samochodów. Czy na siedzeniu są plamy, których po prostu nie możesz usunąć? A może nie masz do czynienia z plamami na podłodze? Pranie tapicerek samochodowych w Olsztynie od profesjonalistów firmy usługowej TAD pomoże Twojemu pojazdu pozbyć się irytujących zanieczyszczeń o różnym stopniu trudności. Problem plam jest szczególnie istotny dla posiadaczy aut ze skórzanym wnętrzem, dlatego czyszczenie skórzanego wnętrza auta powinno być przeprowadzane częściej niż tekstylnego.

3.Zwierzęta. Jeśli masz psa, kota lub inne zwierzę, które regularnie przewozisz w samochodzie, we wnętrzu samochodu pojawią się wełna i inne zanieczyszczenia, które bez specjalnego wyposażenia są dość trudne do usunięcia. Dlatego lepiej powierzyć to profesjonalistom.

4.Dzieci. W przeciwieństwie do dorosłych, zdrowie dzieci jest nadal kruche i słabe, dlatego częste przebywanie w zakurzonym i brudnym wnętrzu samochodu może powodować alergie i wiele innych chorób. Jednocześnie, jeśli regularnie przewozisz dzieci w samochodzie, pranie tapicerek samochodowych powinno odbywać się kilka razy częściej.

5.Alergie i choroby układu oddechowego. Wełna, kurz, pleśń i inne zanieczyszczenia są często przyczyną alergii i wielu innych chorób układu oddechowego. Pocieranie gardła lub zatykanie nosa, gdy wsiadasz do samochodu? Profesjonalne pranie tapicerek samochodowych pomoże usunąć pleśń i inne czynniki chorobotwórcze.

Pranie samochodu - czyli czyszczenie tapicerki samochodowej w Olsztynie - Pralnia Tad

Profesjonalne pranie skórzanego lub tekstylnego wnętrza zostanie przeprowadzone przez profesjonalistów z pralni TAD.