Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

O nas

Pralnia Tad w Olsztynie to miejsce, gdzie profesjonalnie wyczyścimy zabrudzenia z Państwa dywanu, wyczyścimy także tapicerkę meblową czy tą w samochodzie. Jesteśmy pierwszą firmą w Olsztynie, która specjalizuje się w praniu dywanów metodą „na wskroś”. Zajmujemy się także takimi rzeczami, jak już wspomniane pranie tapicerki samochodowej, czy pranie wykładzin oraz czyszczenie kanap, foteli i wszelkiej innej tapicerki meblowej.

Czym jest pranie dywanów metodą „na wskroś”?

Metoda, jaką jest pranie dywanów „na wskroś” jest jedną z najbezpieczniejszych metod  przeznaczoną do tego typu działań na świecie. Jest to sposób dogłębnego czyszczenia i zarazem pielęgnacji czyszczonej powierzchni. Plamy, które powstają na dywanach nie są jedynie powierzchowne. Nie wystarczy więc usunąć  tylko tej widocznej na powierzchni  plamy. Istotne jest, aby czyszczenie  dywanu dotarło do runa i osnowy. Krótko mówiąc pranie powinno być bardzo dokładne, precyzyjne i wykonane profesjonalnie, a metoda stosowana przez nas dokładnie to może Państwu zapewnić. Dzięki nam każdy wyprany dywan będzie wyglądał jak nowy!

Jak mogą Państwo dostarczyć do nas swój dywan?

Oferujemy klientom transport dywanu do prania ale można również osobiście go przywieźć do naszej siedziby, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.  Warto wiedzieć, że podchodzimy indywidualnie do każdej czyszczonej powierzchni. To pozwala na profesjonalne i dokładne wykonanie przez nas pracy oraz  na osiągnięcie zamierzonego efektu.

Czyszczenie dywanów.

Wykładziny i dywany są  to tkaniny wyjątkowo narażone na wszelkie zabrudzenia i często  szybko wymagają prania. Poprzez codzienne użytkowanie ich w domach czy biurach, na ich powierzchni bardzo szybko i niezwykle często pojawiają się widoczne plamy. Nasze szerokie doświadczenie pomaga nam ocenić, w jaki sposób możemy pozbyć się zabrudzeń z czyszczonych powierzchni. Wiemy także doskonale jakich użyć środków piorących, aby pranie było wykonane dokładne, jak powinno być. Robimy to  z zachowaniem wszelkiej ostrożności przy delikatnych materiałach. Przyjmujemy też zlecenia na czyszczenie w siedzibach firm, jeżeli i tam potrzebna jest nasza pomoc.

Pranie tapicerki meblowej.

Tapicerka meblowa również często wymaga odświeżenia. Pozbycie się plam z tego typu powierzchni to także zadanie dla nas! Wiemy jakie środki piorące będą bezpieczne dla różnych tkanin, takich jak np. welur, plusz, jedwab, czy inne. Dopasujemy odpowiednią metodą i środki czyszczące, dzięki temu materiał pokrywający meble nie ulegnie zniszczeniu i będzie służył jak najdłużej.

Pranie tapicerki samochodowej.

Chociaż wydawać by się mogło, że jest to dość odporny na zabrudzenia materiał, to przecież tapicerka w samochodzie także jest  codziennie użytkowana. Jeżeli jednak pokryją ją jakieś plamy, to często potrafią zepsuć nie tylko  humor kierowcy ale i nawet najlepszą podróż. Pomożemy także i w tym wypadku! Dzięki nam w samochodzie będzie nie tylko czysto, ale i świeżo, a to pozwoli na komfort podróżowania i sprawi, że samochód będzie znów w środku wyglądał jak nowy.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy po to, aby pomagać i wyręczać Państwa w praniu i czyszczeniu codziennie użytkowanych powierzchni!