Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

Oferta - Ozonowanie

NOWE TECHNOLOGIE W  PRALNI TAD W OLSZTYNIE

Wszyscy chcemy mieć czyste domy, meble, samochody, dywany. Pragniemy się czuć swobodnie i bezpiecznie w otaczającym nas środowisku. Staramy się dbać o higieniczne warunki życia. Czasami jest to jednak utrudnione ze względu na wzrastającą liczbę osób borykających się z alergiami i niemożnością zastosowania niektórych drażniących detergentów.

Ozonowanie dywanów i tapicerek Olsztyn

CZYM JEST OZONOWANIE?

Na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu powstała innowacyjna technika czyszczenia zwana ozonowaniem. Polega ona na dezynfekcji mebli w mieszkaniu, tapicerki samochodowej, dywanów i wielu innych rzeczy za pomocą ekologicznego strumienia ozonu, wytworzonego przez specjalistyczny generator. Jest to proces w pełni bezpieczny dla środowiska i pozwala w sposób naturalny pozbyć się bakterii i wirusów, pleśni, roztoczy kryjących się w zakamarkach oraz intruzów, takich jak mole, muszki czy pluskwy. Warto dodać, że ozonowanie mieszkania jest skuteczniejsze, niż drażniące użycie chloru. Jest też jedynym sprawnym i sensownym sposobem, aby dać nowe życie niektórym przedmiotom w domu alergika. Proces ten oprócz funkcji dezynfekującej, spełnia rolę neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, np.  dymu papierosowego, spalenizny, oleju, stęchlizny, odchodów zwierzęcych. W odróżnieniu od innych metod są one trwale usuwane, a nie tylko maskowane. Do tego ozon ma właściwości odświeżające dlatego sprawia, że niektóre rzeczy wyglądają jak nowe. Jest nietrwały, a jego cząsteczki bezpiecznie rozpadają się w powietrzu po zabiegu czyszczenia.

Specyfika ozonowania sprawiła, że znalazło ono zastosowanie w dezynfekcji nie tylko mieszkań i samochodów ale również zakładów pracy, gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, środków transportu publicznego, szkół i przedszkoli. Ostatnio popularne stało się odkażanie w klimatyzacji samochodowej.

 

TAD OLSZTYN A OZONOWANIE:

W firmie usługowej TAD z Olsztyna zdobyliśmy doświadczenie ale też ciągle się rozwijamy, starając się podążać za innowacyjnymi technologiami. Tak wyspecjalizowaliśmy się w praniu i czyszczeniu powierzchni użytkowych.

Ozonowanie nie jest dla nas niczym nowym. Stosujemy go np. w ostatnim etapie dezynfekcji dywanów zaraz po ich praniu „na ukos”, wirowaniu i suszeniu. Rozszerzamy działalności i idziemy naprzód. Oferujemy możliwości ozonowania mieszkań, pokoi, mebli, łóżek, dużych sof, wersalek, puf, narożników kuchennych, krzeseł, poduszek itp. Może właśnie jesteś po remoncie lub przeprowadziłeś się do nowego miejsca i nie czujesz się tam komfortowo. Zadzwoń, przyjedziemy i zostawimy Twój dom w czystości.

Bardzo chętnie zajmiemy się też doprowadzeniem tapicerki do ładu. Może należy ją odkazić po poprzednim użytkowniku lub chcemy sprzedać auto w korzystnej cenie. Najpierw trzeba dogłębnie je oczyścić a potem poddać procesowi ozonowania.

Klienci firmy TAD Olszyn wyrażają się bardzo pozytywnie na temat świadczonych przez nas usług. Otrzymaliśmy wiele przychylnych referencji od osób prywatnych ale też od instytucji publicznych. Cieszy nas każdy miły komentarz. Jesteśmy zadowoleni, jeżeli udało się nam skutecznie oczyścić Wasze przestrzenie z dbałością o zdrowie i higienę.