Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

Oferta - Pranie dywanów i wykładzin

Wbrew pozorom, sprzątanie to nie taka łatwa sprawa. O ile, codzienne odkurzenie mieszkania czy przetarcie blatów to zadanie z którym można sobie poradzić, o tyle pranie dywanów i wykładzin to już nie lada wyzwanie. Jeszcze trudniejsze jest wyczyszczenie tapicerki samochodowej czy usunięcie plam z kanap.

Brud kontra profesjonalizm!

Czysty dom czy samochód nierzadko wymaga zaangażowania profesjonalnych sił i środków. Plamy po winie, dziecięcym jedzeniu czy czworonogach są tak uporczywe, że tradycyjne środki mogą sobie z nimi nie poradzić. Nie należy lekceważyć tego rodzaju zabrudzeń – dywany, fotele czy sofy, nieczyszczone regularnie, nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą one stać się siedliskiem brudu, bakterii i roztoczy.

Pranie dywanów i wykładzin Olsztyn

Pralnia Tad w Olsztynie oferuje szeroki wachlarz usług: m.in. pranie dywanów i wykładzinpranie tapicerki czy czyszczenie kanapPralnia, dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, usuwa trudne plamy, przywraca blask i świeżość tapicerce i dogłębnie czyści nawet trudno dostępne miejsca.

Twój dywan jak nowy!

Firma TAD specjalizuje się w  praniu dywanów w nowoczesnej technologii. Profesjonalna pielęgnacja dywanu zapewni nie tylko czystość i ładny wygląd, ale pozwoli na zachowanie zdrowej atmosfery. Co ważne dywan możemy odebrać z domu klienta.

Słów kilka o firmie

Pralnia Tad, zlokalizowana jest w mieście Olsztyn, to zespół profesjonalistów, których cechuje zaangażowanie i wiedza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma potrafi odpowiednio dobrać metodę czyszczenia i pielęgnacji bez naruszenia pierwotnej struktury dywanu czy mebla. Tad korzysta z najskuteczniejszych i jednocześnie najbezpieczniejszych metod usuwania zabrudzeń, tak aby jednocześnie wyczyścić, a jednocześnie nie zniszczyć delikatnej struktury dywanu czy tapicerki. Stosowanie metody ekstrakcyjnej pozwala na efektywne pranie obić meblowych, dzięki czemu pralnia z Olsztyna może poświadczyć się najwyższym poziomem czyszczenia i pielęgnacji.

Firmę wyróżnia również stosowanie metody czyszczenia dywanów “na wskroś”. Jest to bardzo pewny i zarazem skuteczny sposób usuwania zanieczyszczeń, który czyści dywan dogłębnie, rozpuszczając i wypłukując brud z runa i osnowy.

Tad swoje usługi kieruje do posiadaczy mieszkań i samochodów, a także do właścicieli firm, hoteli, pensjonatów czy biur.

Swoją ofertę firma świadczy zarówno u klienta, jak i w zakładzie (miejsce wykonania zlecenia uzależnione jest od jego rodzaju). Pralnia oferuje innowacyjne i najbezpieczniejsze metody czyszczenia, a także konkurencyjne stawki.

Jeżeli zabrudzenia i plamy na tapicerce, w aucie czy na dywanie skutecznie spędzają sen z powiek, warto zlecić ich usunięcie profesjonalnej firmie Tad.