Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

Plamy na dywanie, brudna kanapa? Z pralnią Tad to nie problem

Pralnia TAD oferuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w domu klienta

Codzienne użytkowanie takich powierzchni jak dywany, tapicerki, wykładziny i obicia mebli sprawia, że mogą się na nich pojawić trudne do usunięcia zabrudzenia i plamy. Niestety, ich zmycie jest konieczne dla ich dalszego funkcjonowania, ponieważ tylko czyste sprawiają wrażenie schludnych i zadbanych. Jak zlikwidować najtrudniejsze plamy?

Plamy na dywanie

Plamy na dywanie tworzą się w niesamowicie łatwy sposób. Niestety, gorzej jest w przypadku ich zmywania – to już nie jest tak proste zadanie.

Dywan i wykładzina narażone są na rozlane napoje, upadek tłustego jedzenia, wszelkie przypadkowe zabrudzenia spowodowane przez dzieci, a także przez hasające psy i koty. Takie zanieczyszczenia są naprawdę ciężkie w zmywaniu. Zwykłe pranie, szorowanie środkami do dywanów może w tym wypadku nie przynieść oczekiwanego rezultatu.

Najtrudniejsze do usunięcia są plamy z tłuszczu, czerwonych warzyw takich jak buraki, wina a także farb lub tuszu. W tym wypadku najskuteczniejszą opcją jest skorzystanie z usług profesjonalistów, bowiem w plamach na dywanie, szczególnie tych powstałych w trudno dostępnych miejscach, mogą zacząć rozmnażać się bakterie i grzyby. Dywan powinien zawsze wyglądać świeżo i atrakcyjnie dla oka.

Pranie dywanów Olsztyn - skorzystaj z pralni TAD

Brudna kanapa, fotel i puf – to nie wygląda dobrze

Im częściej jakiś mebel jest w użyciu, tym łatwiej go pobrudzić. Oczywistym jest jednak to, że nie należy rezygnować z użytkowania kanapy czy fotela tylko ze względu na ryzyko powstania plam! Meble są dla ludzi, nie ludzie dla mebli. Dlatego tak istotna jest wiedza jak w prosty sposób zwalczyć uporczywe plamy. Na fotelach i kanapach najczęściej pojawiają się plamy związane z rozlanymi napojami. To może być kawa, wino, słodkie soki z czarnych porzeczek, dziecięce jedzenie i wiele innych.

Zdarzyć się może, że nasz czworonóg postanowi załatwić swoje potrzeby na narożniku, albo strąci dzbanek z sokiem na fotel. To wszystko to codzienne wypadki, które naturalnie mogą przytrafić się każdemu.

Niezwykle ważne jest to, aby usunąć te plamy korzystając z usług firmy, która się tym zajmuje. Brudne meble wypoczynkowe nie wyglądają dobrze – sprawiają wrażenie zaniedbanych, a goście mogą obawiać się, że kiedy usiądą, plamy zabrudzą ich ubrania. Na szczęście likwidowanie plam przez profesjonalistów jest proste, szybkie i skuteczne.

Poplamiona tapicerka w samochodzie

Ze względu na to, że samochody są niewielkie, już nawet jedna plama potrafi przyciągnąć wzrok i sprawić wrażenie niezadbanego samochodu. Tapicerka potrzebuje odświeżenia, podobnie jak zewnętrzne części samochodów są regularnie myte na myjni.

W samochodzie plamy mogą wynikać również z rozlanych produktów do picia, ale też pochodzić od zamówionego jedzenia w drive thru. Ponadto może się zdarzyć, że powstaną podczas siadania w brudnym ubraniu, np. po pracy. Niejednokrotnie w samochodzie przewożone są różne rzeczy, które także mogą pozostawić nieprzyjemne dla oka ślady. Wyczyszczenie tapicerki przez firmę oferującą takie usługi będzie najlepszym rozwiązaniem i pozwoli pozbyć się takich zanieczyszczeń.

Pranie samochodu - czyli czyszczenie tapicerki samochodowej w Olsztynie - Pralnia Tad

Pralnia TAD Olsztyn

Dlaczego warto korzystać z usług profesjonalistów?

Dzięki skorzystaniu z profesjonalnej usługi czyszczenia dywanu, wykładziny, tapicerki bądź obicia meblowego mamy pewność, że czynność ta zostanie wykonana w pełni poprawnie. Osoby działające w takiej firmie posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencję. Nie ma potrzeby eksperymentowania przy uporczywych plamach samemu – może to przynieść odwrotny skutek od zamierzonego.

Zawodowcy uporają się z plamami szybko, skutecznie i bezproblemowo.

Warto korzystać z ich usług również dlatego, że niedoprane zabrudzenia mogą być świetnym środowiskiem dla rozwoju bakterii, grzybów i roztoczy.

Pralnia TAD w Olsztynie – Twój najlepszy wybór

Pralnia TAD Olsztyn to miejsce w którym pracują sami najlepsi profesjonaliści niestrudzenie walczący na co dzień z najgorszymi plamami.

Wykonują oni swoją pracę w nowoczesny sposób, zapewniający domycie nawet najgłębszych warstw dywanów. To dzięki metodzie czyszczenia „na wskroś” która jest ich specjalnością, co wyróżnia ich na tle innych pralni.

W ich ofercie znajduje się:

  • pranie dywanów
  • pranie obić meblowych
  • czyszczenie kanap
  • pranie tapicerki
  • pranie wykładzin
  • usuwanie trudnych plam
  • przywracanie świeżości powierzchniom
  • dogłębne wyczyszczenie nawet ciężko dostępnych miejsc

Pralnia z Olsztyna używa sprzętów najwyższej jakości a jej domeną są innowacyjne, nowoczesne rozwiązania. Pralnia TAD upora się z zanieczyszczeniami w domu klienta, jak również u siebie na miejscu, po dostarczeniu brudnego dywanu czy obicia.

Stawki pralni Olsztyn są konkurencyjne, atrakcyjne dla klientów. Działania wykonywane w pralni TAD są w pełni bezpieczne dla przedmiotów użytkowych i poplamionych powierzchni. Dywany, tapicerki i obicia wyglądają jak nowe!

Pralnia TAD z Olsztyna wykonuje również usługę ozonowania. Dzięki ozonowaniu tapicerka samochodowa, obicie mebli, dywan czy wykładzina zostaną skuteczne zdezynfekowane, dzięki czemu będą mogły cieszyć oko wolne od zarazków, grzybów i bakterii, co jest niesamowicie ważne dla zdrowia użytkowników i mieszkańców.