Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

PROFESJONALNE PRANIE DYWANÓW 

pranie dywanów olsztyn - pralnia TAD

Firma TAD zapewni ci skuteczne pranie dywanów na terenie Olsztyna oraz okolic. Najbrudniejsze dywany po skorzystaniu z usług firmy będą wyglądały jak nowo zakupione ze sklepu. Dodatkowo firma może odebrać dywan z twojego domu, jeśli nie masz czasu nam go dostarczyć, co jest dużą zaletą, ponieważ firma przyjedzie wykona pracę i pojedzie a ty będziesz mógł się cieszyć nowym, czystym dywanem bez dowożenia go czy odebrania i w ten sposób zaoszczędzisz wiele czasu i zachodu. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przeczytaj poniżej i się przekonaj. 

PRANIE DYWANÓW – SPOSOBY ORAZ EFEKTY

Pralnia posiada wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę w kwestii czyszczenia różnych zabrudzeń, więc ze spokojem możesz zaufać tej firmie. Bez problemu plamy z jedzenia, napojów czy błota po naszych czworonogach zostaną usunięte, co jest bardzo dużą zaletą i dodaje atutu pomieszczeniom w domu.  Plamy zostaną usunięte dogłębnie a dywan będzie świeży, odnowiony. Zaniedbane dywany, fotele czy sofy najczęściej zbierają zanieczyszczenia- kurz, bakterie czy brud. Roztocza kurzu mogą powodować objawy alergii, dlatego warto jest się ich pozbyć i przy okazji zlikwidować objawy alergiczne. Normalnie zwykłe pranie dywanu ręczne czy za pomocą płynów nie usunie drobnoustrojów, potrzebna jest wysoka temperatura czy odpowiednie sprzęty, dlatego proponujemy nasze usługi i gwarantujemy zadowolenie.

Firma zaangażuje profesjonalne siły oraz środki niezbędne do czyszczenia, co również jest ogromną zaletą. Profesjonaliści dobiorą odpowiednią metodę czyszczenia oraz pielęgnacji  twojego dywanu bez naruszania jego stanu początkowego, firma do każdego dywanu podchodzi indywidualnie. Dzięki temu twój dywan zostanie w stanie idealnym bez zniszczenia materiału. Metoda stosowana przez pralnie TAD pozwoli bardzo dokładnie i precyzyjnie wyczyścić dywan, ponieważ plamy są czyszczone nie tylko z górnej powierzchni, ale także z wewnątrz. Jest to bardzo profesjonalne wykonanie usług. Przy delikatniejszych materiałach zachowujemy uważną ostrożność, żeby materiał nie uległ zniszczeniu. Chemia używana do prania jest bezpieczna, a także skuteczna. Domowe środki myjące nie dorównują w porównaniu do naszych profesjonalnych, które zapewniają widoczne, ogromne efekty.  Czysty, błyszczący dywan odświeża pomieszczenia oraz nadaje im świeżości i blasku, nadaje nowej atmosfery dla twojego wnętrza, a także wpływa na zdrowie poprzez usunięcie mikroorganizmów, które żyją w środowisku kurzu domowego.
czyszczenie dywanów i wykładzin - Pralnia TAD Olsztyn

Zapewniamy bardzo dobre podejście do klienta,  zapraszamy do kontaktu w celu pytań czy wątpliwości oraz ustaleniu szczegółów, więc zadzwoń i śmiało upewnij się i dopytaj.

ETAPY CZYSZCZENIA METODY NA WSKROŚ

Zastanawiasz się w jaki sposób pralnia zajmie się twoim dywanem? Najpierw profesjonaliści zaczną od pomiarów i znakowań dywanów by znaleźć ewentualnie uszkodzenia i ustalić rodzaj materiału. Następnie dywan trafia do automatu trzepiącego, który usuwa zewnętrzne zanieczyszczenia takie jak sierść, piasek, pyłki czy włosy. Później  trafia do automatu piorącego by rozpuścić brud i plamy, ale to dopiero początek, ponieważ po tym etapie zaczyna się mycie zasadnicze i płukanie za pomocą szorowarki tarczowej, która ma specjalnie dopasowane środki piorące. Po tym etapie twój dywan trafia do maszyny wirującej, której szybkie obroty zapewniają usunięcie chemii (co jest bardzo dużym atutem dla alergików), brudu i wody, zapobiega przebarwianiu i przekształceniu dywanu. Następnie trawią do suszenia, żeby wyschnął. Ostatnim etapem jest ozonowanie, dzięki któremu przebiegnie dezynfekcja pozwalająca usunięcie mikroorganizmów. Skutecznie usuwa pleśń czy wirusy. Jest to bardzo skuteczna i zadowalająca metoda, bez porównania do samodzielnego czyszczenia w domu.

pranie dywanów olsztyn - pralnia TAD

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

Widzimy więc, że warto jest wydać pieniądze na wyczyszczenie dywanu i cieszyć się jego nowością, niż wyrzucać dywan do kosza i kupować nowy. Pralnia TAD zapewnia indywidualne podejście, odpowiednie środki i metodę czyszczenia, a także odpowiednie podejście do klienta. Skontaktuj się już dziś i zapytaj o szczegóły oraz umów na wizytę, nie będziesz żałował. Firma ta zna się na rzeczy, oferuje także pranie tapicerek, krzeseł, sof, wykładzin i tym podobnych, więc z czystym sercem możesz skorzystać z usług i cieszyć się. Jeżeli wciąż się wahasz to poczytaj opinie od osób które już skorzystały z usług- opinie są bardzo dobre i nasi klienci są zadowoleni. Ceny są atrakcyjne w stosunku do wykonanej pracy. Spróbuj i ty! Cennik jest dostępny na stronie internetowej, więc możesz się z nim zapoznać w każdej chwili.  Na stronie są również zawarte pliki z referencjami w których możemy przeczytać zadowolenie ze strony klientów, którzy skorzystali już z naszej oferty. Nic nie stoi ci na przeszkodzie! Nie musisz więcej martwić się wymianą dywanu na nowy, ponieważ wystarczy go dogłębnie wyprać. Pralnia gwarantuje zadowolenie i gwarancje ze skorzystanych usług. Usługi są świadczone w naszej pralni a także w domu u klienta. Zapraszamy do kontaktu