Pranie Tapicerek, Dywanów - Olsztyn

Skuteczne czyszczenie dywanów i tapicerek ratunkiem dla alergików

pralnia TAD Olsztyn, czyszczenie dywanów i wykładzin

Dywany znajdują się w większości biur i domów. Nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale również chronią podłogi przed porysowaniem, pomagają w utrzymaniu ciepła w pomieszczeniu oraz świetnie sprawdzają się tam, gdzie nie można z różnych względów położyć np. paneli podłogowych. Należy jednak o nie dbać, gdyż nieprane dywany stanowią zagrożenie dla alergików. Są bowiem siedliskiem kurzu. Dobrze się czują w nich również roztocza. Jednak regularne pranie dywanów pomoże wyplenić wspomniane alergeny.

Główne założenia czyszczenia dywanów w wyspecjalizowanych punktach

Profesjonalne czyszczenie dywanów obejmuje wykorzystanie wyspecjalizowanych środków czyszczących. Jest to konieczne z kilku względów. Po pierwsze, dywany i wykładziny są wykonywane z różnych materiałów. Aby pranie wykładziny przyniosło jak najbardziej efektywne rezultaty, trzeba w jego trakcie użyć płyny i proszki specjalnie przeznaczone do czyszczenia określonych tkanin. Po drugie, profesjonalne usługi piorące obejmują również usuwanie szkodliwych drobnoustrojów, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Prawidłowe wypełnienie tego kryterium jest niemożliwe bez wykorzystania odpowiednich środków. Po trzecie, tkaniny również wymagają konserwacji, dzięki czemu przez lata zachowają swoją wytrzymałość i kolory. Dywany w końcu kupujemy na lata, a nie na jeden sezon. Właśnie dlatego należy o nie dbać.

czyszczenie wykładzin, pralnia Olsztyn

 

Podaruj swoim meblom drugą młodość

Czyścić możemy również tapicerki mebli (krzesła, fotele, kanapy, sofy, pufy). Warto to robić chociażby z tego względu, by – tak samo jak w przypadku dywanów – powstrzymać namnażanie się alergenów. Poza tym, pranie tapicerek meblowych przedłuża ich żywotność i przywraca im pierwotny wygląd. Czyszczenie mebli wpłynie zatem pozytywnie na wygląd pomieszczenia, w którym się znajdują. Meble także są czyszczone z zastosowaniem odpowiednich materiałów. Mogą być bowiem obite skórą, skajem czy rożnymi tkaninami.

Kto może korzystać z opisywanych usług?

Odpowiedź brzmi: każdy. Usługa jest świadczona zarówno klientom indywidualnym chcącym nieco odświeżyć swoje mieszkanie, jak i przedsiębiorcom, którym zależy na utrzymaniu w jak najlepszym stanie swojego miejsca pracy. Nie można także zapominać o tym, że w przypadku biznesmenów ważną rolę pełnią także względy reprezentacyjne. Dbanie o odpowiedni wygląd biura jest absolutną podstawą. Stan miejsca pracy przedsiębiorcy jest bowiem postrzegany jako świadectwo jego zaangażowania w prowadzony interes. Jeśli klient zobaczy, przychodząc na wizytę, zobaczy, że wszędzie jest brudno lub że sprzęty stojące w biurze są zniszczone, to od razu nabierze do nas bardziej negatywny stosunek. Warto zatem zadbać o to, by nie „spalić się” w oczach interesantów na dzień dobry!

Dokąd udać się po pomoc?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z wymienionych wyżej usług, które mieszkają w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, powinny zapoznać się ofertą, jaką proponuje Firma Usługowa TAD. Przedsiębiorstwo funkcjonuje właśnie w oparciu o wykonywanie opisanych wcześniej czynności. Działa już od lat na najbardziej konkurencyjnym rynku w tej części kraju. To z kolei świadczy o profesjonalizmie i umiejętności dostosowywania swoich usług do często zmieniających się oczekiwań konsumentów. Pralnia chemiczna TAD w Olsztynie świadczy swoje usługi zarówno w swoim zakładzie, jak i dopuszcza dojazd do klienta. Jeśli np. zależy Państwu na wyczyszczeniu dywanu, możemy go zabrać do myjni i tam wyprać. Czysta wykładzina zostaje potem odwiedziona do klienta. Z kolei tapicerkę meblową możemy umyć na miejscu, jeśli pozwoli na to konieczny do wykonania zakres prac. Dzięki takiej elastyczności, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb i wymagań naszych interesantów.

Co dokładnie oferujemy?

Nasza firma, świadcząc czyszczenie dywanów, wykładzin oraz sprzętów tapicerowanych, wykonuje przede wszystkim:

  • pranie dywanów i wykładzin
  • czyszczenie kanapy
  • pranie tapicerek
  • czyszczenie poduszek, narożników, sof, wersalek, foteli itp

Cennik jest zróżnicowany, a zarazem przejrzysty. Dzięki temu klient sam jest w stanie wyliczyć koszt ewentualnego zamówienia, wybierając taki zakres prac, który okaże się dla niego najbardziej optymalny pod względem finansowym. Jesteśmy także otwarci na długoterminową współpracę, co powinno w szczególności zainteresować osoby prowadzące własną działalność gospodarczą i zarządzające budynkami użyteczności publicznej.

Pranie dywanów i tapicerek Olsztyn

Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów!

Profesjonalne czyszczenie dywanów jest bardzo ważną usługą, która trafia do szerokiego grona odbiorców. Pomaga nie tylko w utrzymaniu czystości, ale także wywiera korzystny wpływ na zdrowie osób cierpiących np. na katar alergiczny. Dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług. Osoby mieszkające w rejonie Olsztyna zapraszamy do skontaktowania się z Firmą Usługową TAD. Jesteśmy w stanie zarówno pracować na miejscu, u klienta, jak i zabrać czyszczone sprzęty do naszej siedziby, gdzie poddamy je dokładnemu czyszczeniu. Gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm i pełnię zadowolenia. Zapraszamy do kontaktu!